www.autouhlir.cz
www.autouhlir.cz
+420 603 163 113 info@autouhlir.cz

O FIRMĚ

Autoservis AUTO UHLÍŘ je úšpěšně na trhu od roku 1996. Zabýváme se dovozem osobních i užitkových automobilů převážně z Itálie a dále i celkovým servisem,včetně oprav vozidel po haváriích.

Provádíme veškeré mechanické i klempířské práce pomocí vyspělého technického zařízení včetně plně hydraulické rovnací stolice. Náš servis neustále modernizujeme a technicky vybavujeme a díky dlouholeté praxi Vám nabízíme rozsáhlou a kvalitní nabídku služeb. Jsme vybeveni moderní DIAGNOSTIKOU,která dokáže přesně určit závadu a ihned bez marnění času najít nejrychlejší a nejefektivnější provedení opravy.

Nabízíme suché i mokré čištění interiéru i exteriéru profesionální autokosmetikou SONAX. Dále provádíme servis,opravu a plnění klimatizace systémem DELPHI (automatický systém plnění),výměny olejů,servis brzd,výměny autoskel,montáž tažných zařízení s možností následným zapsání do TP ,opravy podvozkových skupin,opravy motorů a převodovek a to jak manuálních tak i automatických. Zajištujeme vyřízení STK + EMISÍ ,včetně přípravy vozu , přihlášení automobilu s vyřízením všech potřebností a formalit.

 

Auto Uhlíř Markvartice - Třebíč, prodej aut, autoservis, prodej autodílů